Izvor: JužneVesti.com, 12.Jan.2012, 19:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rukometaši sleću u Beograd
Rukometne reprezentacije Švedske, Češke i Nemačke već su sletele ili planiraju da slete na beogradski aerodrom. Niški ostao kao "alternativni".
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




