Izvor: NTV.rs, 11.Sep.2015, 14:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Protest do ispunjenja svih zahteva (VIDEO)
Veća kontrola rada niških javnih preduzeća je neophodna, rekao je zamenik gradonačelnika Niša Ljubivoje Slavković gostujući u emisiji Dobar dan. prof. Đokica Jovanović iz Udrženja predsednika skupština stanara govoreći o problemima sa računima za grejanje, rekao je da će biti još protesta ispred Toplane i Gradske kuće, a objasnio je i rezultate poslednjeg okupljanja.
Povezane vesti
NTV Dobar dan – Sučeljavanje (VIDEO)
Izvor: NTV.rs, 11.Sep.2015
Repriza kompletne emisije u kojoj su gostovali Ljubivoje Slavković zamenik gradonačelnika i prof.dr Đokica Jovanović, Udruženje predsednika skupština stanara..
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NTV.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NTV.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








