Prodao ženi nepostojeći stan u ime firme

Izvor: Blic, 30.Nov.2010, 20:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prodao ženi nepostojeći stan u ime firme

NIŠ - Pripadnici niške Policijske uprave uhapsili su i priveli istražnom sudiji niškog Osnovnog suda Miodraga B. (59) iz Beograda zbog osnova sumnje da je izvršio prevaru "tešku" 105.000 evra.

Sumnja se da je Miodrag kao direktor preduzeća "Trakon sistem" iz Beograda, doveo u zabludu žensku osobu kojoj je prodao stan u Beogradu, koji je navodno bio u vlasništvu njegovog preduzeća.

Zaključen je i ugovor o prodaji nepokretnosti, a oštećena je isplatila 105.000 >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << evra, za šta joj je osumnjičeni izdao priznanicu koju je overio potpisom i pečatom firme.

Preduzeće "Trakon sistem" nema u vlasništvu navedeni, niti bilo koji drugi stan, saopšteno je danas iz Policijske uprave u Nišu.

Nakon saslušanja, istražni sudija Osnovnog suda u Nišu osumnjičenog je pustio da se brani sa slobode.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.