Izvor: NiskeVesti.rs, 27.Jun.2016, 08:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prevrnuo se kombi. Povređene 33 osobe
Čak 33 osobe su povređene jutros u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u klisuri ispred Ostrvice u 5h i 15 min. Do nezgode je došlo kada se prevrnuo kombi koji je prevozio radnike, saopštila je niška Hitna pomoć.
Do nezgode je došlo kada je kombi koji prevozi radnike udario u stenu pokraj puta, a onda i u zaštinu bankinu i prevrnuo se.
Posle ukazane pomoći prevezeni su u Urgentntni centar radi dalje dijagnostike i lečenja, navodi se u saopštenju niškog Zavoda za hitnu medicinsku pomoć.
Ovo je inače druga saobraćajna nezgoda u Sićevačkoj klisuri. Juče se kod Ostrovice prevrnuo kamion sa 30 tak azilanata.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NiskeVesti.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NiskeVesti.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












