Izvor: NTV.rs, 23.Okt.2013, 13:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Preminuo Tomislav Cvetković
Nišlija Tomislav Cvetković, preminuo je sinoc u 36. godini. Više od 5 godina trajala je borba sa teškom bolescu, akutnom leukemijom.
Za potrebe njegovog lečenja, Niška televizija organizovala je 2011. godine humanitarnu akciju „Pokloni život“. Vise od 4000 Nišlija odazvalo se pozivu da na osnovu tipizacije krvi budu donori matičnih ćelija. 21.avgusta prošle godine niški i beogradski muzičari održali su koncert u niškoj Tvrđavi. Novac prikupljen od ulaznica upotrebljen je za troškove lečenja i transplantacije koštne srzi u specijalizovanoj nemačkoj klinici.
Vreme i mesto sahrane biće naknadno objavljeni.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NTV.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NTV.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













