Izvor: JužneVesti.com, 05.Feb.2016, 12:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Postavljaju se autobuske nadstrešnice na bulevarima
Na Bulevaru dr Zorana Đinđića, Bulevaru cara Konstantina i Nemanjića u Nišu biće postavljeno 14 nadstrešnica na autobuskim stajalištima, najavili su iz niške Direkcije za izgradnju grada.
Iz Direkcije saopštavaju da će nadstrešnice biti postavljene sa obe strane Bulevara dr Zorana Đinđića - kod Kliničkog centra, Medicinskog fakulteta i Vojne bolnice, kao i na Bulevaru cara Konstantina i na Bulevaru Nemanjića.
Autobuske nadstrešnice su već postavljene >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << u blizini Kliničkog centra, a u Direkciji kažu je rok za izvođenje radova 45 dana, te da će preostale biti montirane kada to vremenski uslovi dozvole.
Vrednost radova, koji su deo Programa uređivanja građevinskog zemljišta, jeste skoro 5,5 miliona dinara.















