Plivači kluba Niš 2005 uspešni u Boru

Izvor: JužneVesti.com, 03.Mar.2015, 12:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na trećem "Koper kupu" u Boru takmičari Plivačkog kluba Niš 2005 osvojili su 23 medalje i to 5 zlatnih i po 9 srebrnih i bronzanih.

Zlatne medalje za niški klub osvojili su Marko Todorović (2), Strahinja Popović, Petar Krstić i Mina Nikolić, srebrne su osvojili Strahinja Popović (2), Jovan Pavković, Nemanja Popović, Petar Krstić, Mladen Savić >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << , Marko Todorović, Dunja Veličković i Mina Nikolić.

Bronzane medalje pripale su Jovanu Pavkoviću, Mladenu Saviću, Draganu Stajkoviću, Dunji Veličkoviću (2), Anji Krstić (3) i Mini Nikolić.

Na turniru je bilo oko 390 takmičara iz 35 klubova iz Bugarske, Rumunije, Makedonije i Srbije.

Nastavak na JužneVesti.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.