Plivači kluba Niš 2005 osvojili 56 medalja na Čairu

Izvor: JužneVesti.com, 20.Apr.2015, 15:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na 6. Međunarodnom plivačkom mitingu "Kup Niša" na bazenu Čair takmičari Plivačkog kluba Niš 2005, koji je bio domaćin, osvojili su 26 zlatnih medalja, 15 srebrnih i 15 bronzanih.

Plivački klub Niš 2005 nastupio je sa 72 takmičara u svim starosnim kategorijama.

Zlatne medalje osvojili su Damjan Ilić (4), Đorđe Jovanović (4), Jovana Mitić (4), Marko Todorović (2), Nikola Popović (2), Mila Jocić (2), Sanja Arsić (2), Adriana Lilić (2), Dušan >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << Marković, Nemanja Popović, Sava Cvetković i Miljana Stojić.

Srebrne medalje osvojili su Lazar Živković (3), Marko Todorović, Nemanja Popović, Dušan Marković, Luka Petrović, Sava Cvetković, Miljana Stojić, Sanja Arsić, Petra Mikić, Miljana Stojić, Petra Mikić, Mila Jocić i Mina Nikolić.

Bronzane medalje osvojili su Mina Nikolić (3), Nikola Popović, Nemanja Tadić, Luka Vukotić, Lazar Marković, Marko Todorović, Dimitrije Stojiljković, Luka Petrović, Dušan Uzunović, Mila Jocic, Adrana Lilić, Mila M. Savić i Petra Mikić.

Na takmičenju je učestvovalo 225 takmičara iz 18 klubova.

Nastavak na JužneVesti.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.