
Izvor: NTV.rs, 12.Mar.2020, 13:58 (ažurirano 02.Apr.2020.)
POSLE USPEHA U EVROPI NAISA U ŠAPCU
Rukometašice Naise gostuju ekipi Medicinara u četvrtfinalu Kupa Srbije. Iz niškog tima poručuju da žele podebu i što bolji plaman. Meč u Šapcu zakazan je za petak 13. mart.
Posle dve pobede u Čelendž kup nad ekipom Madeire u Portugaliji, dugog i napornog puta, pred rukometašicama Naise je još jedan ispit. Za prolaz u polufinale nacionalnog Kupa one će se 13. marta sastati sa ekipom Medicinara u Šapcu.
Ukoliko savlada narednog protivnika niški tim će u polufinalu igrati >> Pročitaj celu vest na sajtu NTV.rs << sa ekipom Bora, time bi put ka finalu Naisi bio otvoren. Podsetimo Nišlijke su prošle godine eliminisane u četvrtfinalu.
Meč u Šapcu, u petak, zakazan je za 20:30. Finalni turnir trebalo bi da bude odigran sredinom aprila u Zrenjaninu.
https://www.youtube.com/watch?wmode=transparent“ width=“WIDTH“ height=“HEIGHT“ >