Izvor: RTV 5, 21.Jul.2012, 14:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbojkaši Niša prvaci Evrope!

Odbojkaši Niša osvojili su titulu prvaka Evrope na univerzitetskom prvenstvu u Kordobi. Niški tim je u finalu savladao selekciju univerziteta iz Varšave sa ubedljivih 3:0, po setovima 26:24, 25:23 i 26:24.
Iako im je ovo prvo veliko takmičenje, niški odbojkaši su čitav turnir odigrali na visokom nivou, a nisu ih zaobišla ni pojedinačna priznanja. Kapiten našeg tima Nikola Ražnatović proglašen je za najkorisnijeg igrača (MVP).
Pored Ražnatovića u timu koji je osvojio >> Pročitaj celu vest na sajtu RTV 5 << zlatnu medalju bili su i Stanko Nečevski, Marko Adamović, Milan Stojković, Milan Kostadinović, Dejan Milanović, Predrag Pržić, Marko Madić, Luka Đurović, Lazar Šošić, Borko Perić i Aleksandar Pejčić. Stručni štab su činili Vladimir Gogić, Ognjen Milošević, Slobodan Jovanović i Siniša Stojanović.

Nastavak na RTV 5...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV 5. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV 5. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.