Izvor: JužneVesti.com, 23.Apr.2018, 14:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Niške stonoteniserke u Superligi sledeće sezone
Josip Kolumbo iz Niša tri kola pre kraja Prve lige osigurao je drugu poziciju, kažu u klubu, što znači da će se stonoteniserke sledeće sezone naći u društvu najboljih srpskih timova. Ovaj uspeh još i više dobija na značaju kada se uzme u obzir da će Josip Kolumbo biti jedini član Superlige južno od Beograda.
Plasman u rang više Nišlijke su obezbedile zahvaljujući trijumfu nad Rapidom u Nikolincima, pošto su slavile sa 4:0.
Što se >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << tiče muških predstavnika Niša u Prvoj ligi Medijane i Železničara, i jedni i drugi su pobedili u 15. kolu. Trenutno drugoplasirani “Želja”, koji ima dobre šanse da se plasira u Superligu, ubedljivo je pobedio Spartak u Subotici sa 4:0.
I Medijana je opravdala ulogu favorita i sa 4:1 pobedila ekipu IMT u Beogradu. Oni su sada na 7. poziciji Prve lige sa 21 bodom.
U sledećem kolu, Železničar će odigrati verovatno presudni meč za plasman u Superligu, pošto dočekuje direktnog konkurenta, trećeplasirani Partizan. I Medijana će biti domaćin i dočekaće petoplasiranu Vojvodinu.













