Niš: Ubio komšiju zbog koza

Izvor: Vesti-online.com, 03.Nov.2009, 15:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Niš: Ubio komšiju zbog koza

Niška policija uhapsila je O. K. (64) iz Lazarevog sela zbog sumnje da je ubio R. J. iz istog sela, zadavši mu više udaraca motkom po glavi i telu, rečeno je u Policijskoj upravi. Komšijska svađa iz koje je proistekao zločin izazvana je svađom oko koza i paše.

R.J. je od zadobijenih povreda preminuo u niškom Kliničkom centru, a obdukcija je ukazala da su uzrok smrti zadobijene povrede, rekli su u policiji.

Dvojica meštana Lazarevog sela posvađali su se zbog koza R. J. koje su pasle na njivi osumnjičenog, napomenuli su u policiji.

U policiji su napomenuli da je između dvojice meštana ranije bilo netrpeljivosti, ali ne i fizičkih sukoba.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.