Izvor: RTV 5, 27.Jun.2012, 15:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mančić (još) nije otišao

Marko Mančić još nije otišao iz Radničkog. Centarfor niškog tima demantovao je pisanje beogradske štampe da je potpisao ugovor sa Leotarom iz Trebinja. Mančić kaže da ima ponudu ovog kluba, ali da će sačekati do kraja sedmice, jer želi da sasluša i ponudu Radničkog, ako je bude. Mančiću je istekao ugovor sa Radničkim i slobodan je u izboru nove sredine. U prošloj sezoni je postigao 8 golova na 28 mečeva za niški klub i bio je jedan od najzaslužnijih za plasman Radničkog u Superligu Srbije.

Nastavak na RTV 5...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV 5. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV 5. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.