Krilni igrač stiže u niški Radnički iz Vijetnama

Izvor: JužneVesti.com, 30.Jun.2023, 18:14

Krilni igrač stiže u niški Radnički iz Vijetnama

33-godišnji krilni igrač Đuro Zec novi je fudbaler Radničkog iz Niša, objavio je ovaj klub sa "Čaira". Brzonogi bočni napadač koji se podjednako snalazi na obe strane terena, dodaju iz kluba, potpisao je ugovor sa Radničkim pred polazak ekipe na pripreme.

Zec je karijeru započeo u novosadskojVojvodini, a nastupao je za Temerin, ČSK Čelarevo, Mladost Bački Jarak, Srem, Proleter, Borac iz Čačka, Voždovac, >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << Napredak, Krupu i TSC. U Radnički je stigao nakon polusezone u vijetnamskom Hanoju sa kojim je osvojio prvenstvo i kup.

U svojoj karijeri sakupio je ogromno superligaško iskustvo, u elitnom domaćem rangu nastupao je 9 sezona, zabeležio 249 utakmica, na kojima je postigao 44 pogotka i 28 asistencija. Radi se o jednom od najboljih superligaških krila koji je to najviše dokazao noseći dres TSC-a. Nastupajući za tim iz Bačke Topole važio je i za jednog od najboljih igrače cele lige - kažu u Radničkom.

U klub su tokom letnjeg prelaznog roka dosad stigli Vasilije Bakić, Pavle Ivelja, Milorad Stajić, Jakob Abusa, Aleksandar Vojnović i Vanja Ilić.

Nastavak na JužneVesti.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.