Klinički centar Niš od sinoć bez vode

Izvor: JužneVesti.com, 07.Apr.2019, 11:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Klinički centar Niš od sinoć bez vode

Zbog pucanja cevi, kako kažu u niškom Kliničkom centru Niš, ova zdravstvena ustanova od sinoć do popodneva je bila bez vode. Ekipe Javnog komunalnog preduzeća Naissus su popravile kvar, a dotad je stari deo KC-a bio snabdevan vodom iz cisterne.

Pukla je, navode u KC-u jedna od magistralnih cevi, zbog čega od sinoć nema vode u staroj zgradi.

Istog momenta, nakon prijave kvara od strane nadležnih u Tehničkoj službi KC Niš, uprava niškog Kliničkog centra >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << je kontaktirala Vodovod, čije su ekipe od jutros na terenu i koje su kvar već sanirale, tako da je u KC Niš , vodosnabdevanje potpuno normalizovano - kažu u KC-u.

Oni dodaju da vode nije bilo od jutros u 1.

*Tekst je izmenjen nakon što je popravljena cev

Nastavak na JužneVesti.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.