Gimnazijalci spasili štene (VIDEO)

Izvor: NTV.rs, 17.Okt.2014, 11:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gimnazijalci spasili štene (VIDEO)

Lepe i humane vesti iz niške Gimnazije “Svetozar Marković”. Pre nekoliko dana učenici ove škole, pronašli su u dvorištu štene kome su nepoznate osobe polomile obe noge i bacile ga u travu pokraj školskog terena. Na svu sreću gimnazijalci su psa pronašli u poslednjem trenutku, organizovali akciju prikupljanja para u kojoj je učetvovala cela škola, i psu sanirali povrede. Dunja, štene koje je ime dobilo po devojčici koja se brinula o njemu, sada se uspešno oporavlja, i očekuje >> Pročitaj celu vest na sajtu NTV.rs << se da vrlo brzo opet normalno hoda. Ekipa Niške televizije otišla je da se upozna sa njima.
Mladi i mali, a tako veliki ljudi. Gimnazijalci škole „Svetozar Marković“ ponovo su pokazali solidarnost i humanost na delu. Povređenog psa kojeg su pronašli u dvorištu škole, zajedničkim snagama. U poslednjem trenutku spasli su, pa gotovo sigurne smrti.
Situacija koja se u današnje vreme zaista retko viđa. Štene koje je verovatno sa ulice, u poslednjih nekoliko dana ujedinilo je sve u ovoj školi. Za saniranje povreda, ovi mladi ljudi, zajedno sa svojim profesorima i drugarima za vrlo kratko vreme prikupili su novac koji je potreban za dalje lečenje.

Nastavak na NTV.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NTV.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NTV.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.