Izvor: JužneVesti.com, 19.Jan.2015, 12:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dvanaesti trijumf Odbojkaškog kluba Niš
U 12. kolu Prve lige niški odbojkaši savladali su Železničar iz Beograda rezultatom 3:0 (25:21, 25:23, 25:18) i tako nastavili sezonu bez poraza na liderskoj poziciji.
Kako su završili jesenji šampionat, niški odbojkaši su tako i nastavili. U prvom setu OK Niš je imao konstantnu prednost, koja je išla i do plus 5.
U drugoj deonici Beograđani su imali prednost od 6 poena (15:9), ali su domaćini uspeli da stignu na poen zaostatka. Usledila je velika borba i >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << na kraju preokret Niša za osvajanje drugog seta.
Gosti iz Beograda su treći set počeli bolje, imali prednost, a Niš je izjednačio na 14:14. Domaćin je nastavio silovito i na kraju slavio sa 3:0.
Nakon 12. kola Niš je na prvoj poziciji sa 34 boda, pet više od Kleka koji je pretrpeo poraz od Bukovice.
U narednom kolu ekipa iz Čaira gostuje Borcu koji ima 2 pobede i 9 poraza.







