Druženje policije sa Nišlijama

Izvor: JužneVesti.com, 28.Maj.2015, 11:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Druženje policije sa Nišlijama

U subotu 30. maja, u parku “Čair”, Nišlije mogu da vide taktičke vežbe niške interventne jedinice i Žandarmerije, a najmlađi će imati priliku da se provozaju policijskim motorima.

Policijska uprava u Nišu je druženje zakazala za 10 sati, a kako piše u saopštenju, ima više povoda za okupljanje.

30. maja Ministarstvo unutrašnjih poslova obeležava svoj dan, svoju slavu i Dan policije.

Policajci će građanima približiti svoj rad uz pokušaj >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << da ukažu na značaj preventivnog rada policije u lokalnoj zajednici. Sa najmlađima će razgovarati dečiji policajci, a pripremljen je i prigodan program uz dečiji hor.

Iz policije pozivaju Nišlije da dođu i uveličaju njihove proslave.

Nastavak na JužneVesti.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.