Đelić danas otvara Festival nauke u Nišu

Izvor: Blic, 25.Feb.2011, 09:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đelić danas otvara Festival nauke u Nišu

Potpredsednik Vlade zadužen za evropske integracije i ministar za nauku i tehnološki razvoj Božidar Đelić otvoriće danas u Nišu Treći festival nauke "Nauk nije bauk".

Kako je najavljeno, posle obilaska te manifestacije koja se održava na Elektronskom fakultetu, Đelić će učestvovati u raspravi za okruglim stolom pod nazivom "Nikola Tesla - večita inspiracija".

Na tom skupu učestvovaće više od 150 naučnih radnika iz Srbije koji će govoriti o inovacijama, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << inovativnoj proizvodnji i problemima sa kojima se preduzeća susreću prilikom implementiranja novih proizvoda.

Povezane vesti: Teslin bilbord za dobrodošlicu Obeležavanje 154. godine od rođenja Nikole Tesle

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.