Izvor: JužneVesti.com, 16.Sep.2022, 21:55
Deo Niša ponovo bez vode zbog radova u Vojvode Putnika
Radnici JKP Naissus i dalje gase staru vodovodnu mrežu u Ulici Vojvode Putnika, pa stanovnici obližnjih niških ulica, naselja i sela neće imati vodu do 21 sat, saopštavaju iz tog preduzeća.
Bez vode su i žitelji Ulice Dimitrija Tucovića, oni koji žive na potezu koji prati tu ulicu, meštani naselja Ledena Stena, Milka Protić i 9. maj, kao i sela Čokot, Lalinac, Lalinske Pojate, Mramor i Mramorsko Brdo.
Oni i u četvrtak skoro ceo dan nisu imali vodu, >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << iako je prekid najpre bio najavljen do 15 sati.
Iz Vodovoda kažu da ekipe neprestano rade na gašenju stare vodovodne mreže, od ranih jutarnjih sati. Očekuju završetak radova i normalizaciju vodosnabdevanja do 21 sat.









