Dečija komedija “Miki Maus” u još jednom terminu

Izvor: JužneVesti.com, 21.Dec.2015, 11:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dečija komedija “Miki Maus” u još jednom terminu

Osim u 18:30, predstava “Miki Maus i novogodišnji haos” biće u sredu 23. decembra u niškom Domu Vojske igrana i u 20 sati, saopštili su organizatori.

Ova predstava namenjena je najmlađoj publici uzrasta od 3 do 10 godina.

Miki Maus, Paja Patak, Šilja i Pluton se spremaju da dočekaju Deda-Mraza i spremili su mu prigodan program jer znaju da će dobiti lepe poklone. Međutim, tu su i Hromi Daba i Vuk koji znaju da i ove godine nisu zaslužili poklone, pa pokušavaju >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << da se nekako napokon dokopaju poklona - navodi se u opisu predstave.

Cena ulaznice je 250 dinara, a prema rečima organizatora po 30 dinara od svake karte biće izdvojeno za opremanje sala niške Ginekološko-akušerske klinike roletnama. Ulaznice se mogu kupiti na biletarnici Doma Vojske.

Nastavak na JužneVesti.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.