Izvor: Radio 021, 08.Mar.2018, 09:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VIDEO: Pad meteora pretvorio noć u dan na Uralu
Stanovnici u oblasti Urala u Rusiji prisustvovali su neobičnom fenomenu kada je šarena vatrena lopta obasjala noćno nebo, da bi zatim usledile eksplozije.
Reč je o meteoru koji je sijao žutom i narandžastom bojom dok je padao. Svetleći objekat jasno se video iz Јekaterinburga u Sverdlovskoj oblasti, kao i iz obližnjih gradića i sela.
Bljesak je trajao šest ili sedam sekundi.
Autor: Sputnjik
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.
























