Izvor: Kurir, 30.Nov.2010, 18:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
OZDRAVILA MAJA ŽEŽELJ
BEOGRAD - Lečenje novinarke RTS-a Maje Žeželj u utorak je uspešno završeno u Urgentnom centru Kliničkog centra Srbije potpunim ozdravljenjem.
Maja Žeželj primljena je 17. oktobra u Urgentni centar u teškom stanju, životno ugrožena, a lekari su brzo postavili dijagnozu teškog oblika sepse komplikovanog šoknim stanjem i popuštanjem većeg broja vitalnih organa, navodi se u saopštenju te zdravstvene >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << institucije.
Odmah po postavljanju dijagnoze započeto je efikasno lečenje u koje su bili uključeni stručnjaci Kliničkog centra Srbije iz različitih oblasti medicine, a timom eksperata rukovodila je anesteziolog-reanimatolog prof. dr Vesna Bumbaširević, navodi se u saopštenju.









