Izvor: SEEcult.org, 20.Dec.2012, 04:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zašto smo preživeli?
Konferencija TEDx Beograd, pod sloganom “Dan posle”, biće održana 22. decembra, dan posle još jednog “smaka sveta”, a prema najavi organizatora, predavači će predstaviti “ideje vredne širenja, podstaći publiku da bolje razume svoje okruženje i inspirisaće je na pozitivne promene”. Ukoliko navodni smak sveta ne omete organizatore, sa najviše zgrade u Srbiji, odnosno 25. sprata poslovnog centra "Ušće", diskutovaće se o tome zašto smo preživeli.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SEEcult.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SEEcult.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








