„Watchmen“ debitovao u Londonu

Izvor: Danas, 25.Feb.2009, 21:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

„Watchmen“ debitovao u Londonu

Filmska ekranizacija stipa „Wathcmen“, koja je koštala 120 miliona dolara i važi za jedan od najželjnije iščekivanih filmova ove godine, imala je svoju premijeru u Londonu. Posle brojnih peripetija oko scenarija, budžeta i sukoba između rivalskih holivudskih studija, sada ostaje da se vidi da li će „Watchmen“ uspeti da ponovi uspeh superherojskih ostvarenja kao što su „Ajronmen“ ili „Mračni vitez“. Prve reakcije kritike, u globalu, kažu da je film dobar ali ne i da će postati klasik. Jedno od najiščekivanijih ostvarenja 2009, najverovatnije će dobiti jednodušnu podršku strip fanova, ali je veliko pitanje kako će proći kod obične bioskopske publike, ističe se u kritikama.

Nastavak na Danas...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.