Izvor: B92, 11.Maj.2011, 18:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Tuđe slađe" stiže u bioskope
Romantična komedija „Tuđe slađe" od 12. maja biće na redovnom bioskopskom repertoaru, u beogradskim bioskopima Tuckwood i Kolosej i u novosadskoj Areni, a tim povodom distributerska kuća „Tuck" organizuje nagradnu igru za sve parove.
Rejčel (Dženifer Gudvin) je talentovana advokatica, odana prijateljica i još uvek sama, na šta je neprestano podseća njena najbolja prijateljica Darsi (Kejt Hadson). Situacija će se promeniti nakon proslave >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << njenog tridesetog rođendana i nekoliko pića više. Rejčel neočekivano završava u krevetu sa momkom, u kojeg je zaljubljena još od studija prava, Deksom (Kolin Eglsfild), koji je slučajno i Darsin verenik.
Za to vreme, Itan (Džon Krasinski), koji je stalno bio Rejčelin sagovornik i povremena savest, krije sopstvenu tajnu, a Markus (Stiv Haui), okoreli ženskaroš, ne može da drži ruke podalje od bilo koje devojke u blizini. Ovakav zaplet dovodi do brojnih komičnih situacija koje će publiku zasigurno nasmejati, najavljuju iz „Tuck-a".
Ovaj distributer organizovaće od 12. do 15. maja u bioskopima Tuckwood i Kolosej nagradnu igru za sve parove. Potrebno je da sačuvate kupljene karte i odgovorite na pitanje: „Zašto smo mi idealan par?"
Svoje odgovore ubacite u predviđene kutije u pomenutim bioskopima u Beogradu, nakon čega će tri najbolja i najoriginalnija odgovora biti nagrađena vrednim nagradama koje daruje zlatara Panić.










