Izvor: B92, 24.Dec.2009, 17:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Svi na Pod!" se vraćaju u "Grad"
Grupa "Svi na Pod!" će posle veoma uspešnog i posećenog nastupa u bašti KC Grad letos, svirati 25. decembra ponovo u istom prostoru.
Grupa u studiju "Destilerija" trenutno snima svoj debitantski album, a paralelno sa studijskim aktivnostima, redovno nastupa po Srbiji.
Grupa je takođe, već sada bez zvaničnog izdanja uspela da dopre i do šire publike pesmama "Boogie Woogie" i "Ušće", koji su za kratko vreme postali pravi radijski hitovi, i obezbedile mesto na >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << TV top listi"Jelen Top 10”.
Muzički kritičari opisuju grupu kao "alternativni pop, funkoidni rock, trip-hop, uz diskretni doprinos elektronike i samo približno mogu da opišu muzički žanr ove grupe, koja je pravo osveženje na domaćoj muzičkoj sceni."
Muziku pre i posle koncerta, puštaće DJ Duleja, karte u pretprodaji koštaju 250 dinara, a na sam dan koncerta 400 dinara.







