Snimaće se  ,,Vrisak 4

Izvor: B92, 24.Mar.2010, 15:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Snimaće se ,,Vrisak 4

Snimanje horor trilera ,,Vrisak 4" počeće ovog proleća, a film će stići u bioskope 12. aprila 2011. godine, više od decenije posle ,,Vriska 3".

Reditelj će biti Wes Craven kao i u prethodna tri filma, a u glavnim ulogama ponovo će biti Neve Campbell, David Arquette i Courteney Cox Arquette (na fotografiji).

Prvi film serijala ,,Vrisak", snimljen 1996. godine, zaradio je u svetu više od 170 miliona dolara koliko je postigao i ,,Vrisak 2" iz 1997.

Treći nastavak ovog filma ,,Vrisak 3" je 2000. godine inkasirao 160 miliona dolara.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.