Izvor: S media, 20.Okt.2009, 23:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sastav S.A.R.S nastupa u Domu omladine
Beogradski sastav "S.A.R.S" poznat po velikom hitu "Buđav' lebac" 28. novembra održaće koncert u Domu omladine, a prethodno će nastupati u Zagrebu i Sarajevu, najavljeno je na zvaničnoj strani www.myspace.com/sarsrokanje.
"S.A.R.S" će najpre svirati 23. oktobra u Hali sportova u Velikoj Plani, a potom 29. oktobra u smederevskom Centru za kulturu, 31. oktobra u klubu "Nirvana" u Kikindi, 6. novembra u "Privilidž klabu" u Tuzli, 7. novembra u zagrebačkom "Koloseumu" i 20. >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << novembra u Domu željezničara u Sarajevu.
Inače, neki članovi koji su napustili "S.A.R.S", Hobo, Strašni, Kriva i Bakal, u međuvremenu su osnovali novi bend "VHS - Veri hevi S.A.R.S". Oni će prvi koncert održati 28. oktobra u klubu "Living rum" Studentskog kulturnog centra.












