Izvor: Blic, 17.Feb.2011, 13:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Preminuo ujka Leo iz “Sajnfilda”
Američki televizijski i filmski glumac Len Leser, najpoznatiji po ulozi u seriji “Sajnfeld” umro je u sredu, u 89. godini, u svom domu u Berbanku, saopštila je njegova porodica.
U "Sajnfeldu” je igrao dosadnog ujaka glavnog junaka, Lea, a poznat je i po seriji "Svi vole Rejmonda” u kojoj je bio Garvin, prijatelj Rejmondovog oca.
Glumačku karijeru Leser je počeo ranih 1950-ih a u novije vreme pojavljivao se u seriji "Kasl”.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





















