Premijera trejlera za Transformers2

Izvor: B92, 06.Maj.2009, 17:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Premijera trejlera za Transformers2

Pogledajte prvi trejler za novi nastavak visokobudžetnog akcionog filma "Transformersi: osveta poraženog", čija je premijera zakazana za 25. jun, najavljeno je iz distributerske kuće "Taramount".

U novom nastavku Sem Vitviki (Šaja Labuf) iznova se pridružuje Autobotima protiv njihovih zakletih neprijatelja Deseptikona.

Film je režirao Majkl Bej prema scenariju Erena Krugera, Roberta Orcija i Aleksa Karcmana.

Pored mladog holivudskog srcolomca Labufa, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << glavne uloge tumače i Megan Foks, Hjugo Viving, Džon Turturo i drugi.

Na ekskluzivnom snimku iz novog trejlera za film "Transformersi: Osveta Poraženog", heroj robot sa druge planete skriva se na praznom groblju kada otkriva ključne detalje o novom talasu Deseptikona koji se spremaju da napadnu Zemlju.

Sem (Šaja LaBuf) kreće na koledž i poslednja stvar koju želi je da bude pion u nekoj vrsti galaktičke borbe robota.

„Tema filma je - šta znači napustiti dom i zakoračiti u svet odraslih. Sem je otišao na koledž i pokušava da bude kao i sva ostala deca, ali se našao u neobičnoj situaciji da bude ambasador robota koji su došli sa druge planete," kaže Aleks Kurcman (US Today).

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.