Izvor: Blic, 13.Maj.2005, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Političari kao virusi
Političari kao virusi
Posle pauze od skoro 4 godine, Disciplin A Kitschme nastupa u Beogradu u subotu 14.majau Domu omladine u najnovijoj, ovog puta beogradskoj, postavi koju čine: Koja - bas i glas, Buca - bubanj i glas, Manja-glas i PP-perkusije. Grupa je snimila novu pesmu na srpskom jeziku pod nazivom 'Političari + virusi' koja je objavljena kao CD singl i za koju je urađen video-clip, uz veliku i nesebičnu pomoć Doma omladine. Singl sadrži tri različita remiksa ove pesme: tv-miks, antivirus miks i instrumentalni miks i sjajan je primer onoga čime će se Disciplin A Kitschme baviti na predstojećem novom CD-albumu, čiji se izlazak planira za decembar 2005.
K. R.








