Izvor: RTV Pink, 06.Apr.2011, 18:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nemački gest iskupljenja
. . . Nemačka se danas, preko svog ambasadora Volframa Masa, izvinila za rušenje Narodne biblioteke Srbije u bombardovanju Beograda pre 70 godina i zatražila oproštaj za "najmračnije časove u istoriji srpsko-nemačkih odnosa". .
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV Pink. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV Pink. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





