Izvor: B92, 31.Maj.2011, 15:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Muse ulaze u studio bez pevača
Grupa Muse počinje rad na svom novom albumu, ali sa njima neće biti pevač Matthew Bellamy, preneli su britanski mediji.
Grupa je ranije najavila da će na novom albumu forsirati ''mekaniji" zvuk ali je danas basista Christopher Wolstenholme rekao da je on jedini tekstopisac.
''Matt je postavio visoke standarde kada je reč o tekstovima. Pomalo sam nervozan jer ne želim da napišem pesmu i budem odgovoran za propast grupe", rekao je Wolstenholme listu ''San".
Belammy je najavio da će napraviti pauzu u bendu zbog veridbe sa glumicom Kate Hudson i predstojećeg rođenja njihovog deteta.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







