Izvor: S media, 17.Jul.2009, 13:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ledeno doba 3
Holivudski animirani film "Ledeno doba 3: Doba dinosaurusa" sinhronizovan na srpski jezik za dve nedelje u domaćim bioskopima imao je 41.424 gledalaca, saopštio je distributer "Tak".
Nove pustolovine mamuta Menija, lenjivca Sida i sabljastog tigra Dijega kojima su glasove dali Nikola Đuričko, Srđan Miletić i Voja Brajović samo u proteklih nedelju dana videlo je 15.332 posetilaca.
Triler "Anđeli i demoni", nova ekranizacija religijskim kontroverzama natopljenih romana Dena Brauna sa Tomom Henksom u glavnoj ulozi, videlo je 41.486 posetilaca, ali posle devet nedelja u srpskim biokopima.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










