Izvor: Popboks, 04.Avg.2009, 12:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kraj odmora za Pepperse
Red Hot Chili Peppers će se nakon dvogodišnje pauze okupiti u oktobru kako bi početi rad na novom albumu. "Provodićemo vreme u studiju džemujući, a pesme će same nastajati iz toga. Tako smo radili uvek pa nema razloga da nešto menjamo", kaže za Billboard bubnjar Chad Smith.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Povratak Red Hot Chili Peppers
Izvor: Kontra magazin, 03.Avg.2009, 14:40
Sastav Red Hot Chili Peppers u oktobru mesecu se vraća na muzičku scenu. Bubnjar Chad Smith otkrio je da će bend posle dvogodišnje pauze u oktobru započeti rad na novom albumu ali da još uvek nisu odabrali producenta. To je plan. U septembru će biti dve godine, tako da smo sada spremni. Ne...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Popboks. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Popboks. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















