Izvor: Popboks, 04.Avg.2009, 12:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kraj odmora za Pepperse

Red Hot Chili Peppers će se nakon dvogodišnje pauze okupiti u oktobru kako bi početi rad na novom albumu. "Provodićemo vreme u studiju džemujući, a pesme će same nastajati iz toga. Tako smo radili uvek pa nema razloga da nešto menjamo", kaže za Billboard bubnjar Chad Smith.

Nastavak na Popboks...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Povratak Red Hot Chili Peppers

Izvor: Kontra magazin, 03.Avg.2009, 14:40

Sastav Red Hot Chili Peppers u oktobru mesecu se vraća na muzičku scenu. Bubnjar Chad Smith otkrio je da će bend posle dvogodišnje pauze u oktobru započeti rad na novom albumu ali da još uvek nisu odabrali producenta. To je plan. U septembru će biti dve godine, tako da smo sada spremni. Ne...

Nastavak na Kontra magazin...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Popboks. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Popboks. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.