Kifer Saterlend u novoj seriji

Izvor: B92, 23.Feb.2011, 19:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kifer Saterlend u novoj seriji

Kifer Saterlend je potpisao ugovor da glumi u novoj seriji pod naslovom "Touch" Tima Kringa koja će od jeseni početi da se prikazuje na kanalu Fox.

Zvezda "24 časa" će u novom serijalu igrati glavnu ulogu - oca koji otkriva da njegov autistični sin može da predvidi buduće događaje. Trenutno glumi zajedno sa Džejsonom Patrikom i Krisom Notom u komadu "That Championship Season" na Brodveju.

Saterlend je nedavno izjavio da još postoji namera da se snimi film zasnovan >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na seriji "24 časa".

,,Nadamo se da će snimanje početi sledećeg januara, a Toni Skot je jedan od reditelja koji je izrazio veliki interes za taj projekat", rekao je Saterlend koji je u seriji, čija je poslednja epizoda emitovana u maju 2010, glumio agenta Džeka Bauera.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.