Izvor: Popboks, 11.Jun.2009, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I Mando Diao na Exitu

Švedski bend Mando Diao nastupiće na Exitovoj Fusion bini u nedelju, 12. jula. Ove godine su izdali album Give Me Fire, najpoznatiji po singlu Dance with Somebody.

Nastavak na Popboks...



Povezane vesti

Mando Diao dolaze na Exit

Izvor: B92, 11.Jun.2009

Švedski bend "Mando Diao", poznat po hitu "Dance with somebody", nastupiće 12. jula na "Fusion" bini ovogodišnjeg "Exit" festivala...Petočlani indi sastav "Mando Diao" dolazi iz švedskog grada Borlange. Debi album "Bring 'Em In” objavili su 2002. godine, a nakon toga i izdanja "Hurricane bar"...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Popboks. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Popboks. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.