Izvor: Popboks, 11.Jun.2009, 16:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
I Mando Diao na Exitu
Švedski bend Mando Diao nastupiće na Exitovoj Fusion bini u nedelju, 12. jula. Ove godine su izdali album Give Me Fire, najpoznatiji po singlu Dance with Somebody.
Povezane vesti
Mando Diao dolaze na Exit
Izvor: B92, 11.Jun.2009
Švedski bend "Mando Diao", poznat po hitu "Dance with somebody", nastupiće 12. jula na "Fusion" bini ovogodišnjeg "Exit" festivala...Petočlani indi sastav "Mando Diao" dolazi iz švedskog grada Borlange. Debi album "Bring 'Em In” objavili su 2002. godine, a nakon toga i izdanja "Hurricane bar"...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Popboks. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Popboks. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











