Grazia Super Ona DJ

Izvor: B92, 22.Jul.2011, 14:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Grazia "Super Ona DJ"

Magazin GRAZIA, DJ Fanatik i sajt www.urbanlook.info traži devojake, mlade nade domaćeg klabinga iz cele Srbije koje će nastupiti na super-finalnom partiju pre Grazia Shopping night-a.

5 najboljih po oceni žirija sastavljenog od najpoznatijih Beogradskih DJ-eva biće nagrađene specijalnim poklonima, i nastupom 7. oktobra pred širokim auditorijumom u okviru događaja Grazia Shopping Night koji će se održati u samom centru Beograda.

Pozivamo sve devojke koje vole >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << muziku, kojima je zelja da rade u klubovima za DJ pultom,kojima je klabing u krvi i štiklama da posalju svoj promo mix, playlistu, kraću biografiju i fotografiju na zvaničan mail akcije superonadj@grazia.rs ili na oficijelnu facebook stranicu akcije Grazia SUPER ONA DJ. Konkurs traje od 20. jula do 5. septembra.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.