Izvor: B92, 03.Nov.2011, 16:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dve filmske decenije u DOB-u
Dom omladine Beograda organizuje u ponedeljak 7. novembra reviju filmova nastalih u Srbiji od 1991. do 2011. godine, saopštila je danas ta ustanova.
U serijalu pod nazivom "20 godina u jednom kadru", biće prikazano šest filmova, a organizovane su i rasprave u kojima će učestvovati autori filmova, filmski stvaraoci, novinari i izdavači.
Projekcije filmova počinju u 15.00 sati, a na programu su filmovi "Vidimo se u čitulji" Janka Baljka, "Poludeli ljudi" >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Gorana Markovića i "Kuća" Andrijane Stojković.
Od 18.00 sati biće prikazani "Beogradski zvuk" Stefana Arsenijevića, Andrijane Stojković, Jelene Stanković i Ivane Panić i "Posle rata" Srđana Keče, a film Želimira Žilnika "Marbl es" (Marble ass), na programu je u 21.30.
U debatama će učestvovati rezziseri Goran Marković, Janko Baljak, Srđan Keča, Andrijana Stojković, Danica Vučenić, Dejan Ilić Sreten Ugričić, Milena Dragičević Šešić i drugi.
Revija filmova nastalih u protekle dve decenije organizovana je uz pomoć Fonda za otvoreno drusštvo, navodi se u saopštenju.
Dvadeset godina u jednom kadru
Izvor: Beta, 03.Nov.2011
BEOGRAD, 3. novembra 2011. (Beta) - Dom omladine Beograda organizuje u ponedeljak 7. novembra reviju filmova nastalih u Srbiji od 1991. do 2011. godine, saopštila je u četvrtak ta ustanova...U serijalu pod nazivom "20 godina u jednom kadru", biće prikazano šest filmova, a organizovane su i rasprave...
Dvadeset godina u jednom kadru
Izvor: Blic, 04.Nov.2011, 03:05
Dom omladine Beograda organizuje u ponedeljak 7. novembra reviju filmova nastalih u Srbiji od 1991. do 2011. godine...U serijalu pod nazivom „20 godina u jednom kadru” biće prikazano šest filmova, a organizovane su i rasprave u kojima će učestvovati autori filmova, filmski stvaraoci,...














