Izvor: Kontra magazin, 19.Nov.2008, 17:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Crowded House, Radiohead i Johnny Marr
Neil Finn, lider sastava Crowded House, sastavio je bend koji će činiti članovi benda Radiohead i gitarista sastava The Smiths, Johnny Marr. Oni će zajedno snimiti album od koga je sav prihod namenjen organizaciji Oxfam. Album će biti snimljen u 'nekoliko narednih meseci’ u Oklandu, navodi se u zvaničnoj izjavi.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kontra magazin. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kontra magazin. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





