Izvor: Blic, 08.Jul.2002, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

'Beogradski sindikat' u Pećini

'Beogradski sindikat' u Pećini

Beogradski festival piva, drugi po redu, biće održan od 9. do 13. jula u klubu 'Pećina'. U zabavno-muzičkoj manifestaciji učestvovaće mnoštvo žanrovski šarolikih izvođača, među kojima su sastav 'Fiesta latina', ljuti reperi iz mnogočlanog 'Beogradskog sindikata', grupa 'Trinidad', 'El Loko', 'Dvojac bez kormilara', zatim dram end bejs orjentisani 'Miško Makedonac' i Marina Perazić, kao i nekoliko domaćih DJ-eva, koji će 'pokriti' svih pet dana, koliko će trajati festival. Planirane su i propratne aktivnosti, poput 'tekila devojaka', točeno piva iz bazena, promocija knjige o pivu... N. G.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.