Izvor: RTS, 23.Mar.2025, 12:40

Мушкарца, док је излазио из воза, непознате особе удариле у главу

Jeдан мушкарац повређен је на Железничкој станици Нови Београд када су га два непозната лица ударила у пределу главе док је излазио из воза, сазнаје Танјуг.
Како се наводи, мушкарац је покушао да спречи да два непозната лица од његове супруге украду >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << торбу, након чега су га нападачи ударили у пределу главе.
Повређени мушкарац је превезен у Ургентни центар, а нападачи су у бекству. 
Инцидент се догодио јутрос око 9.20.
Предузеће "Србијавоз" саопштило је да је данас каснио воз на релацији Петроварадин – Београд центар и да воз који је пошао из Петроварадина за Београд центар у 08.47 стоји у станици Нови Београд због интервенције полиције.

Nastavak na RTS...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.