Izvor: Kurir, 02.Sep.2011, 21:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
STEFANOVIĆ: NA PEČATU ĆE PISATI "CARINA KOSOVA"
BRISEL - Šef pregovaračkog tima Beograda Borislav Stefanović izjavio je danas nakon nove runde razgovora s prištinskom delegacijom da je postignut sporazum o carinskom pečatu na kome će pisati carina Kosova bez ikakvih drugih oznaka vezanih za samoproglašenu vlast u Prištini.
Stefanović je u izjavi novinarima u Briselu, gde su održani razgovori, izrazio očekivanje da će u roku od sedam do deset dana Kosovo povući >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << trgovinski embargo. On je kazao i da je postignut sporazum o katastrima, ali nije izneo detalje.
Sastanak dve delegacije je završen i očekuje se saopštenje posrednika EU u razgovorima Roberta Kupera. Delegaciju Vlade Srbije predvodio je Borislav Stefanović, a prištinski tim zamenica premijera Edita Tahiri.








