Rama Kurtiju: Patriota u pidžami

Izvor: 011vodič.com, 25.Nov.2019, 19:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rama Kurtiju: Patriota u pidžami

Premijer Albanije Edi Rama poručio je danas lideru Samoopredeljenja Aljbinu Kurtiju, koji se protivi inicijativi “mini Šengen”, da ne može postati patriota sedeći kod kuće u pidžami i ocenio da se Kosovo tim potezima izoluje u svojim granicama.
Rama je naglasio da ko je protiv “mini Šengena” taj tu inicijativu ne razume, kao i da se ne može napraviti regionalni trgovinski sporazum ako se ne uspostavi sporazum o slobodnom kretanju, prenosi KosovoOnlajn pisanje Ljajmi.net.
>> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << /> „Da li će granica između Kosova i Albanije biti ujedinjena? Istorija se ne piše tako što ćete ostati kod kuće i biti patriota u pidžamama”, ponovio je on.
The post Rama Kurtiju: Patriota u pidžami appeared first on 011vodic.com.

Nastavak na 011vodič.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 011vodič.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 011vodič.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.