Izvor: Kurir, 03.Avg.2011, 17:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
KUSARI: KAZNE ZA UVOZNIKE SRPSKE ROBE
PRIŠTINA - Ministarka za trgovinu i industriju u kosovskoj vladi Mimoza Kusari Ljilja najavila je danas da će svako ko uvozi srpsku robu na Kosovo nakon uvođenja mera reciprociteta u trgovini, biti strogo kažnjen.
Kusari Ljilja je kazala da je njeno ministarstvo uvelo kontrolu i praćenje sprovođenja mera kosovske vlade u trgovini sa Srbijom.
Ministarka trgovine se ranije tokom dana sastala u Prištini sa potencijalnim nemačkim investitorima na Kosovu, koje je pozvala da ulažu u razvoj kosovskih kapciteta, čime bi omogućili izvoz sa Kosova.
Kosovo: Kažnjavaćemo uvoznike srpske robe
Izvor: Nezavisne Novine, 03.Avg.2011
PRIŠTINA - Ministarka za trgovinu i industriju u kosovskoj vladi Mimoza Kusari Ljilja najavila je danas da će svako ko uvozi srpsku robu na Kosovo nakon uvođenja mjera reciprociteta u trgovini, biti strogo kažnjen.









