Izvor: Vesti-online.com, 08.Dec.2012, 12:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
K.Mitrovica: Ranjen Srbin u pucnjavi
U severnom delu Kosovske Mitrovice sinoć je ranjen Srbin Dušan Milisavljević, zamenik šefa Administrativne kancelarije Vlade Kosova u Mitrovici, potvrđeno je KIM radiju u policiji.
Prema rečima portparola Kosovske policije, Besima Hotija, na Srbina je pucano iz vozila marke “golf”.
Upucan u nogu Srbin Dušan Milisavljević (Foto: Ilustracija)
“Slučaj je okvalifikovan kao pokušaj ubistva. Napad se dogodio oko 22:30 u ulici “Sutjeska” >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << u severnom delu Mitrovice. Napadači nisu poznati ali policija ima informacije da je pucano iz vozila u pokretu, marke 'golf' bez registarskih tablica”, kazao je Hoti u izjavi KIM radiju.
Dušan Milisavljević je pogođen u nogu (prostrelna rana). Lekarska pomoć pružena mu je u bolnici u Kosovskoj Mitrovici, nakon čega je pušten na kućno lečenje.
Inače, ovo nije prvi napad na Milisavljevića. Prethodni incident dogodio se pre mesec dana kada je u dvorište njegove porodične kuće u Zvečanu bačena bomba.
Tada je njegov otac izjavio da je bomba bačena zbog njegovog sina koji radi u kancelariji kosovske Vlade.
Kancelarija za KiM osudila ranjavanje Srbina na Kosovu
Kancelarija Vlade Srbije za Kosovo i Metohiju osudila je napad na zamenika šefa Administrativne kancelarije kosovske vlade u Kosovskoj Mitrovici Dušana
Milisavljevića. U saopštenju Kancelarije zatraženo je da međunarodne institucije na Kosovu hitno pronađu napadače, kao i da se pronađu počionioca svih dosadašnjih zločina na Kosovu i Metohiji.
Nastavak na Vesti-online.com...








