Izvor: JUGpress.com, 18.Jan.2017, 11:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uskoro voda u Gornjem Brijanju

BOJNIK

Oko 3,5 klimetara vodovodne mreže biće izgradjeno u narednim mesecima do sela Gornje Brijanje, u opštini Bojnik

Ukupna vrednost radova je 11.557.000 dinara.

Ovo je zajednička investicija opštine Bojnik I Evropskog PROGRES-a.  Učešće opštine Bojnik je 10%, što oznosi nešto  više od milion dinara, dok je  učešće Evropske Unije I Vlade švajcarke, preko programa Predsednik oopštien Bojnik Nebojša Nenadović koji je početkom ove godine potpisao >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << ugovor sa firmom  „Invest  produkt“ iz Lebana, koja će izvoditi radove na ozgradnji ovog vodovoda, kaže da je planirano da rok za završetak radova bude 120 kalendarskih  dana, ali da se,  zbog zimskog perioda i velikih hladnoća, ne može  precizno reći kada će  radovi početi.

Izgradnjom ovog vodovoda zdravu  vodu za piće  u Gornjem Brijanju dobiće oko 200 domaćinstava.

Planirano je da u ovoj godini ispravnu vodu za piće dobiju I  tri veće mesne zajednice Kamenica, Gornje i Donje Konjuvce i dve manje Ćukovac i Granica, dodao je  Nenadović

PodeliteŠtampajFacebookTwitterGoogleEmailSkype

Nastavak na JUGpress.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.