Izvor: JUGpress.com, 12.Feb.2019, 10:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uredjuju centar Bojnika

BOJNIK

Radovi na uredjenju centralne gradske zone u Bojniku će početi uskoro a predsednik te opštine Nebojša Nenadović kaže da je u planu izgradnja dva kružna toka, popločavanje i sredjivanje trga preko puta zgrade opštine.

Radovi će obuhvatiti izmeštanje fontane , postavljanje novih klupa i mobilijara i  sadnju mini hortikulture.

Nenadović kaže da će na taj način Bojnik, kao tranzitno mesto, postati privlačan za posetioce .

On je dodao >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << da je , u okviru Radanske inicijative, predvidjena sanacija puta koji će povezati opštine Prokuplje, Kuršumlija, Lebane, Bojnik i Medveđa.

Nenadović kaže da se još uvek ne zna tačna finansijska konstrukcija ovog posa ali da je izvesno da će radovi biti finansirani iz budžeta opštine.

PodeliteClick to share on Facebook (Opens in new window)Kliknite ovdje za dijeljenje na Twitteru (Opens in new window)Kliknite za slanje emaila prijatelju (Opens in new window)Click to share on Skype (Opens in new window)

I ovo Vam može biti interesantno

Nastavak na JUGpress.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.