Surdulički Radnik porazom počeo 2024. godinu

Izvor: JužneVesti.com, 09.Feb.2024, 19:26

Radnik i Čukarički otvorili su u Surdulici prolećni deo sezone u fudbalskoj Superligi, a gosti iz Beograda slavili su rezultatom 3:0 (2:0). Prvi gol Čukarički je postigao posle samo 40 sekundi pogotkom Miladinovića, a na kraju je odneo sva tri boda sa juga Srbije.

Na 2:0 povisio je isti igrač u 18. minutu, dok je konačan rezultat postavio Abubakar autogolom u 73. minutu.

I nakon 20. kola Superlige surdulički Radnik je na poslednjem mestu.

Sa 11 bodova sve je dalji šansama za opstanak, a u narednom kolu ga čeka težak zadatak - igranje protiv trećeplasiranog TSC-a u Bačkoj Topoli.

Nastavak na JužneVesti.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.